OffCourse wint Award

Tijdens de jaarlijkse nieuwjaarsborrel, zijn Iris en Koen van ons restaurant OffCourse met een bloemetje verrast. De aanleiding hiervoor was de benoeming van Hoogste NPS ontwikkeling Restaurant. De afgelopen periode hebben al onze leden persoonlijke uitnodigen gekregen om mee te toen aan de enquetes van Players 1st. De waardering voor onze horeca in handen van Koen en Iris heeft landelijk gezien de grootste en beste ontwikkeling doorgemaakt. Een grote pluim voor hun harde werk en grote inzet.
Woensdag 15 januari hebben zij hun Award in ontvangst genomen tijdens het Nationaal Golf Congres & Beurs te Papendal.
Koen en Iris, en natuurlijk jullie hele team,
Van harte gefeliciteerd met deze prestatie en de dik verdiende beloning.

Inloggen voor leden

 Wachtwoord vergeten
Onthoud wachtwoord
Scroll Up